Berese picash me diameter 40cm DSP 2200W

8,290 L

Ka stok

KODI: d2324831 Kategori: ,

BERESE PICASH 40 CM 2200W

Pajisje berese picash me diameter 40 cm dhe fuqi 2200w per te bere pica te shijshme ne kushte shtepie.

Me dy shufra ngrohese me cilesi te larte dhe dizajn te kontrollit te temperatures.

Pllakat e pajisjes ngrohen shpejt dhe kane veshje jo ngjitese per te mos e ngjitur apo djegur brumin.

Specifika:

  • Tensioni: 220-240V~50/60Hz
  • Fuqia: 2200 W
  • Diameter: 40 cm
  • Dy tuba ngrohes inox me cilesi te larte
  • Me dizajn të kontrollit të temperaturës
  • Doreze qe nuk trasmeton nxehtesi
  • Veshje jo ngjitëse
  • Pjekje e shpejte ne temperature te larte

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

Beres Picash

Be the first to review “Berese picash me diameter 40cm DSP 2200W”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

berese picash dsp online ne dyqan taxi

Berese picash me diameter 40cm DSP 2200W