Bërës picash Sonifer SF-6086 | Tostier per ushqime te shpejta

4,490 L

Ka stok

  • Pllaka te valezuara per te mos ngjitur ushqimin.
  • Material i aluminit.
  • Hapet dhe mbyllet lehtesisht ne kendin 90- 180 grade.
  • Pergatit brenda pak minutave.
  • Fiket ne menyre automatike.

BERES PICASH SONIFER SF-6086

Beresi i picave Sonifer SF-6086 eshte perfekt per te gjithe adhuruesit e picave. Ai nuk gatuan vetem picat tuaja qe pothujase te gjithe i deshirojne por edhe mund te gatuani edhe produkte te tjera ushqimore si biftek, pancake, prodhime deti etj.

PIZZA MAKER SONIFER PER BERJEN E PICAVE

Ky beres per picat funksionon me energji elektrike por nuk e konsumon shume ate ndaj e bene nje paisje shume te pershtatshme per kuzhinen tuaj.

Ne menyre qe mundesia e ngjitjes se ketij beresi per picat tek brumi te jete totalisht inekzistente ajo eshte ideuar me valeza.

Por edhe perberje prej grille eshte nje faktore tjeter shume vendimtar qe kjo paisje per berjen e picave nuk mban mbetje te ushqimeve qe gatuahen mbi te.

Tosterin keni mundesi qe ta mbyllni edhe ta hapni me shume lehtesi deri ne kendin 90-180 grade.

Rezistente nga mbinxehja dhe e shperndan temperaturen ne menyre te njetrajtshme.

Tosterin mund ta pastroni me nje leter te thate ose gjyem te lagur.

I perbere nga nje baze shume mire e fiksuar me sipefaqen ku e vendosni.

SPECIFIKAT

Antingjites.beres pichash sonifer 6086 bli online dyqan taxi

Material i alumini dhe grille.

Punon ne menyre automatike.

Pergatit picat edhe ushqime te tjera.

Mund ta vendosni ne funksion me ane te butonit ne te cilin do te gjeni edhe indikatorin.

Bej blerjen tende online vetem ne Dyqan Taxi.

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Beres Picash

Ngjyra

Be the first to review “Bërës picash Sonifer SF-6086 | Tostier per ushqime te shpejta”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pizza maker beres pice sonifer bli tani dyqan taxi

Bërës picash Sonifer SF-6086 | Tostier per ushqime te shpejta