Beres buke Philips | Makineri per berjen e bukes

13,900 L

Ka stok

 • Kontrolli i pjekjes se bukes ne ne nivel te lehte, te mesem, te erret.
 • Me 12 programe gatimi.
 • Mund te gatuani buke, keke etj.
 • Kapacitet  750 gr/ 1 kg.
 • Fuqi 600 W.

 

KODI: Berese buke Philips Kategori: , ,

BERESE BUKE PHILIPS NE SHITJE SHQIPERI

Berese buke super cilesore ne shitje ne Shqiperi ne Dyqan Taxi. Kjo paisje sherben per te pergatitur buken me 12 programe te ndryshme. Mjafton qe te hidhni ne brendesi te produktit ingredientet e duhur dhe me pas ndizeni per te filluar procesin e berjes se bukes. Fale ketij produkti ju do te konsumoni me fund buken sipas shijeve tuaja.

MAKINERI PER BERJEN E BUKES 

Beresi i bukes punon ne menyre automatike dhe mjafton vetem te ndizet per te filluar procesin e gatimit.
Ajo do te jape per ju je buke te fresket per pak minuta duke vendosur pogramin qe deshironi. Mund ta kontrolloni me ane te nje paneli te gjere ne ekran me driten LED qe tregon parametrat e sakte edhe kohen e berjes se bukes. 

BERESE BUKE NE SHQIPERI

Beresja e bukes eshte shume e lehte ne perdorim dhe pastrim ndaj ajo mund te perdoret nga te gjithe.

Fale gatimit ne te buka qendron e ngrohte 60 minuta pas perfundimit te programit.

Ruajtja e funksioneve ne rast te mungeses se energjise.

SPECIFIKATberese buke produkt online dyqan taxi

 • Kontrolli i pjekjes se bukes ne nivel te lehte, te mesem, te erret.
 • Me 12 programe gatimi.
 • Ena eshte kunder ngjitjes.
 • Me ekran LCD me ndricim.
 • Mund te gatuani buke, keke etj.
 • Kapacitet  750 gr/ 1 kg.
 • Fuqi 600 W.

Bli Online ne Dyqan Taxi Shqiperi berese buke me cmimin me te mire dhe pagese ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Berese Buke

Ngjyra

Be the first to review “Beres buke Philips | Makineri per berjen e bukes”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

berese buke produkt online dyqan taxi

Beres buke Philips | Makineri per berjen e bukes