Bebe loder 12 inch me aksesore ushqimi

2,490 L

Ka stok

KODI: b221210037 Kategori: , ,

BEBE LODER 12 INCH

Bebe loder ne permasa 12 inch , me aksesore ushqimi perfekte per dhuraten e fundivitit per vogelushet tuaj.

Permasa perfekte per te luajtur me te, ushqyer dhe praktikuar ate qe bejne te rriturit kur kujdesen per foshnjat e tyre.

Ajo ka sy blu te fjetur qe hapen dhe mbyllen, ashtu si nje femije i vertete.


Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.7 kg
Lloji

Lodra

Ngjyra

Be the first to review “Bebe loder 12 inch me aksesore ushqimi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kukull bebe loder online ne dyqan taxi

Bebe loder 12 inch me aksesore ushqimi