Bateri Doogee Y6 – 3200 mAh

990 L

Ka stok

KODI: bateri-doogee Y6 Kategori: ,

BATERI DOOGEE Y6 – 3200 mAh

Dizenjuar per telefonat Doogee Y6/Y6 C

Rezistente ndaj konsumit dhe afat perdorimi shume te gjate

Ideale per personat qe e kane telefonin pjese te pandashme te perditshmerise

Bateria me e mire per te zevendesuar ate te vjeteruar ose demtuar

E sigurt dhe me mbrojtje ndaj luhatjet e tensionit, qarku i shkurter dhe mbinxehja.

Be the first to review “Bateri Doogee Y6 – 3200 mAh”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

bateri doogee y6 online dyqan taxi

Bateri Doogee Y6 – 3200 mAh