Baseus Sachet Slim Power Bank

2,290 L

Ka stok

KODI: power bank baseus Kategori: ,

Baseus Sachet Slim Power Bank

Power bank i vogel dhe praktik, te cilin mund  ta merrni kudo me vete.

Dizajn ergonomik me strukturë te valëzuar.  Hyrje e dyfishtë Type-C / Mikro

Dritë treguese e energjisë 4LED

Gjerësisht e pajtueshme me telefon celular / Tablet / Kamera / MP4, etj.

Specifika

Bateri litiumi polimer

Kapaciteti i baterisë 10000mAh

Shkalla e shndërrimit të energjisë ≥76%

Hyrja Mikro

DC 5V2.1A Maks. Lloji-C

DC 5V2.1A Maks Produkti USB DC 5V2.1A Maks

 

Be the first to review “Baseus Sachet Slim Power Bank”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

baseus powerbank online dyqan taxi

Baseus Sachet Slim Power Bank