Autobus transformues ne robot 2 ne 1 Super Bus

1,190 L

Ka stok

KODI: b221210023 Kategori: , ,

AUTOBUS TRANSFORMUES NE ROBOT

Autobus loder transformues ne robot bere nga plastika ABS rezistente dhe e sigurt ne perdorim.

Me drita dhe tinguj te ngjashem me nje autobus, ai shnderrohet automatikisht nga autobusi i shkolles ne robot kur shtypni butonin ne autobus.

Informacione:

  • Autobus loder dhe robot 2 ne 1
  • Ne ngjyre te verdhe
  • Me tinguj dhe drita
  • E pershtatshme per femije mbi 3 vjec

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.7 kg
Be the first to review “Autobus transformues ne robot 2 ne 1 Super Bus”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine loder robot blerje online ne dyqan taxi

Autobus transformues ne robot 2 ne 1 Super Bus