Attach A Trash | Mbajtese per qeset plastike ne kuzhine

590 L

Ka stok

  • Instalohet lehteisht.
  • Eshte funksionale kudo.
  • Nuk ze shume hapesire.
  • Mban qeset plastike te mbeturinave.
  • Ngjyre e bardhe.
KODI: K-200720-083 Kategori: , ,

MBAJTESE PER QESET PLASTIKE NE KUZHINE

Mbajtëse e përshtatshme per qeset e mbeturinave pa duar ose pa “veshe”. Ajo instalohet lehte pasi mjafton qe ta vendosni ne nje siperfaqe te pershtatshme dhe nuk keni nevoje per vegla te tjera qe ta instaloni. Lehtesoni punen tuaj ne kuzhine edhe kurseni me shume.

ATTACH A TRASH PER MBAJTJEN E QESEVE PLASTIKE

Mjafton qe ta kapni thjeshte mbi një sirtar per ta bere qe te funksionoje.attach a trash plastike qese kosh bli online dyqan taxi

Zevendeson me se mire koshat e medhenj dhe hapesiren qe ata zinin kjo e kursen.

I përshtatshëm për çdo hapësirë të madhe ose të vogël, të tilla si: shtëpi, zyrë, punë, kopesht, shtepi etj.

Vjen me një shtresë kapaku, e cila  parandalon aromat qe mbartin mbeturinat tuaja.

Matarial plastike shume cilesor edhe pa BPA.

Transportohet lehte dhe instalohet po lehtesisht.

Mund ta pastroni me ujete bollshem nese shihni qe ka marre pluhura.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire ne treg.

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Mbajtese

Ngjyra

Be the first to review “Attach A Trash | Mbajtese per qeset plastike ne kuzhine”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

attach a trash plastike qese kosh bli online dyqan taxi

Attach A Trash | Mbajtese per qeset plastike ne kuzhine

WhatsApp chat