Aromantizues me drite dhe boks muzike | Multifunksional

5,990 L

Ka stok

 • Multifunksionale.
 • Pastron ajrin.
 • Prodhon muzike.
 • Lidhet me ane te bluetooth.
 • Mbulon siperfaqe prej 10 m.
 • Komandohet me pult kontrolli.
KODI: L-20620-04 Kategori: ,

AROMANTIZUES ME DRITE DHE BOKS MUZIKE

Aromatizues me drite dhe boks muzike eshte nje paisje multifunksionale e cila sherben si pastrues ajeri per ambinetin ku ju qendroni duke e bere ate te kete nje arome te mire dhe te kendshme por edhe argetuese fale muzike qe ofron. Ky produkt permireson cilesine e ajeri ne mjedisn por edhe argetoheni duke degjuar muziken tuaj te preferuar.

Ai eshte i pajisur me drita per te ndricuar ne vendet me erresire qe kane nevoje per ndricim per edhe duke krijuar nje mjedis romantik.

Mbulon nje siperfaqe prej 10 m. Pajisur edhe me telekomade kontrolli.

Ideale per shtepine, zyren apo kudo tjeter!

SPECIFIKAT

 • Multifunksionale.aromantizues boks muzike online dyqan taxi
 • Pastron ajrin.
 • Prodhon muzike.
 • Lidhet me ane te bluetooth.
 • Mbulon siperfaqe prej 10 m.
 • Komandohet me pult kontrolli.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire ne treg dhe paguaj ne dorezim !

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Aroma

Ngjyra

Be the first to review “Aromantizues me drite dhe boks muzike | Multifunksional”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

aromantizues boks muzike online dyqan taxi

Aromantizues me drite dhe boks muzike | Multifunksional

WhatsApp chat