Arke kursimi femijesh me Unicorn

Ka stok

  • Arke kursimi
  • Material metalik
  • Vjen me celes
  • Dizajn Unicorn
  • Dimensionet: 12×8.5×10.5 cm
KODI: i23702111140 KATEGORIA:

ARKE KURSIMI ME UNICORN

Arke kursimi me dizajn Unicorn ne ngjyre roze dhe blu per femije.

Me dizajnin e kycjes me celes ndihmon femijet te krijojne idene e ruajtjes se parave.

Bere me material premium, te qendrueshme per perdorim te gjate. Praktike dhe dekorative, dhurate per femije ideale per festa, ditelindje, festat e fundvitit etj.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Arke

Main Menu

arke kursimi femijesh ne dyqan taxi

Arke kursimi femijesh me Unicorn