Aparat per riparimin e qarkut te shkurter Short killer TS30A

8,900 L

Ka stok

KODI: i-00101110 Kategori: ,

APARAT PER RIPARIMIN E QARKUT TE SHKURTER

Ky aparat eshte nje instrument profesional i diagnostikimit te defekteve per riparimin e qarkut te shkurter te motherboard.

Ndihmon ne zbulimin edefekteve te qarkut te shkurter per telefona celulare dhe kompjuter te ndryshem.

I sigurt dhe efikas ne perdorim me rikuperim automatik per heqjen e masave totale deri ne 30A.

Specifika:

  • Hyrja: AC110V~230V,50/60HZ,5A
  • Tensioni i fuqisë: 0-5.5V
  • Amperi maksimal: 0-30A

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Vegel Pune

Ngjyra

Be the first to review “Aparat per riparimin e qarkut te shkurter Short killer TS30A”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

riparues qarku i shkurter online ne dyqan taxi

Aparat per riparimin e qarkut te shkurter Short killer TS30A