Android Tv Box MXQ-4K | Ultra HD | Quad Core WiFi

4,190 L

S’ka stok

Shnderroni TV tuaj normal ne nje Smart TV. Mjafton te lidhini kete Kuti me porten HDMi dhe shijoni secilen karakteristike te kesaj kutie. Shijoni lojrat, shikoni filma ne internet, shikoni Netflix, Youtube, perdorni Skype te gjitha keto ne TV tuaj.
KODI: H-MXQ-4K Kategori: ,

ANDROID TV BOX MXQ-4K SMART

Android Smart Tv Box MXQ-4K

Shnderroni TV tuaj normal ne Smart me kete android box. Mjafton te lidhini kete Kuti me porten HDMi dhe shijoni secilen karakteristike te kesaj kutie. Shijoni lojrat, shikoni filma ne internet, shikoni Netflix, Youtube, perdorni Skype te gjitha keto ne TV tuaj.
Specifikat
RAM: 2GB
ROM: 16GB
2USB/AV/RJ45/HDMI/SPDIF/OTG/TF Port
Suporton karte memorje deri ne 64GB
MXQ Video/ Foto H.265
Lidhje me Wireless

Dyqan Taxi | Qendra juaj Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Android Tv Box

Be the first to review “Android Tv Box MXQ-4K | Ultra HD | Quad Core WiFi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ANDROID SMART TV BOX MXQ 4K

Android Tv Box MXQ-4K | Ultra HD | Quad Core WiFi

4,190 L