Altoparlante per kompjuter Kisonli X10 Super Bass

2,190 L

Ka stok

– Marka: Kisonli
– Sistemi i altoparlanteve: USB 2.0 / AUX
– Materiali: Plastike
– Tensioni: DC5V
– Fuqia maksimale: 5.5W

KODI: i239017 Kategori: ,

ALTOPARLANTE PER KOMPJUTER X10

Altoparlante per kompjuter Kisonli X10 me tingull te paster, super bas te pershtatshem per PC dhe laptop.

Lehte per t’u perdorur me ane te butonit te fikjes/ndezjes dhe butonit per rregullimin e volumit.

Specifika:

– Marka: Kisonli
– Sistemi i altoparlanteve: USB 2.0 / AUX
– Materiali: Plastike
– Tensioni i furnizimit: DC5V
– Fuqia: 5W x 2
– Fuqia maksimale: 5.5W
– Impedanca: 4Ω
– Gama e frekuences: 150 HZ – 20 kHZ
– Raporti i zhurmes: 70dB


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.7 g/kg
Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Altoparlante per kompjuter Kisonli X10 Super Bass”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

bokse per pc kisonli x10 ne dyqan taxi

Altoparlante per kompjuter Kisonli X10 Super Bass