Altoparlant portativ WIFI Portable Speaker TG376

Ka stok

 • Lidhje Bluetooth: V5.3
 • Gama e transmetimit: 10M
 • Raporti audio-zhurme: ≥90db
 • Kapaciteti i baterise: 2400 mAh
 • Tensioni i integruar: 3.7 V
 • Koha e muzikes: rreth 3ore
KODI: i237021102 Kategori: ,

ALTOPARLANT PORTATIV TG376

Altoparlant muzike me dizajn portativ dhe drita LED me ngjyra te ndryshme.

Bateri e rikarikueshme me fishe e integruar 2400 mAh per deri ne 3 ore luajtje muzike.

Permasa kompakte 12.7×12.7×15.5cm per tu marre lehtesisht me vete kudo deshironi.

Specifikimet:

 • Lidhje Bluetooth: V5.3
 • Gama e transmetimit: 10M
 • Raporti audio-zhurme: ≥90db
 • Kapaciteti i baterise: 2400 mAh
 • Tensioni i integruar: 3.7 V
 • Koha e muzikes: rreth 3ore
 • Fuqia e altoparlantit: 4Ω/8W*1
 • Tensioni i karikimit: 5V/1000mA
 • Madhesia: 12.7×12.7×15.5cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Boks Bluetooth

Main Menu

altoparlant portativ t&g ne dyqan taxi

Altoparlant portativ WIFI Portable Speaker TG376