Altoparlant muzike mini me Bluetooth Mi Compact 2

1,900 L

Ka stok

KODI: i-23456771 Kategori: ,

ALTOPARLANT MUZIKE MINI MI COMPACT

Altoparlant muzike Mini Mi compact 2.

Lidhje Bluetooth me teknologji te larte qe ju lejon ta lidhni boksin me celularin tuaj, pajisje audio , kompjuter, TV dhe pajisje te tjera.

Modeli ideal per ta marre kudo me vete fale kombinimit unik te dizajnit elegant dhe zerit te fuqishem.

Pavaresisht nga madhesia e tij relativisht e vogel, pajisja transmeton thellesine e frekuencave te uleta dhe zerin e frekuencave te larta.

Per me teper, altoparlanti ka nje mikrofon te integruar, prandaj mund te njohe komandat zanore dhe te kryeje telefonata.

Nje rreze prej 10 m dhe kapacitet baterie prej 480 mAh garantojne perdorim afatgjate te pajisjes.

Specifika:

  • Versioni i Bluetooth: 4.2
  • Gama e Bluetooth: 10 m
  • Impedanca: 4 ohms
  • Profilet e mbështetur: A2DP / AVRCP / SPP
  • Gama e frekuencës: 200Hz-18kHz (-10dB)
  • Bateria: litium
  • Porta e karikimit: Micro-USB
  • 6 orë riprodhim muzike me volum 80%
  • Dimensionet: 50x32mm
  • Pesha: 54 g

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.7 kg
Lloji

Boks Bluetooth

Ngjyra

Be the first to review “Altoparlant muzike mini me Bluetooth Mi Compact 2”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boks bluetooth xiaomi mi 2 shitje online ne dyqan taxi

Altoparlant muzike mini me Bluetooth Mi Compact 2