Altoparlant muzike me Bluetooth Gedi GD-2401

4,900 L

Ka stok

KODI: H-98769892 Kategori: ,

ALTOPARLANT MUZIKE ME BLUETOOTH GEDI

Altoparlant muzike 4 inch x 2 me Bluetooth Gedi 2401.

I pajisur me porte USB, kartë memorie dhe porte hyrese Aux per mundesi te ndryshme lidhje me pajisje te tjera qe suportojne Bluetooth.

Ne pjesen e siperme te tij ka panel kontrolli per me teper lehtesi te ndryshimit te volumit.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Be the first to review “Altoparlant muzike me Bluetooth Gedi GD-2401”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

altoparlant 4x2 inch gedi shitje online ne dyqan taxi

Altoparlant muzike me Bluetooth Gedi GD-2401