Altoparlant me drita LED dhe Bluetooth ZQS6210W

7,390 L

Ka stok

  • Lidhja me Bluetooth v.4.1
  • Bateri 4500 mAh
  •  Modaliteti i radios
  •  Drita e pasme LED
  •  Telekomande/ Mikrofon
KODI: i239044 Kategori: ,

ALTOPARLANT ME DRITA LED

Altoparlant me Bluetooth dhe drita LED zqs 6210w per ti bere akome me argetuese festat tuaja familjare, apo netet e karaokeve.

Specifika:

– Lidhja me Bluetooth v.4.1
– Bateri 4500 mAh
– Modaliteti i radios
– Drita e pasme LED
– Telekomande
– Mikrofon
– Fuqia 30W
– Gama 45Hz-18kHz
– Niveli i volumit – 70 dB
– Hyrja USB
– Hyrja DC5V
– AUX/Karta TF


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 g/kg
Lloji

altoporlant

Be the first to review “Altoparlant me drita LED dhe Bluetooth ZQS6210W”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

altoparlant me bluetooth per karaoke ne dyqan taxi

Altoparlant me drita LED dhe Bluetooth ZQS6210W