Adaptor Mini DP to VGA – White – Produkte Online

1,690 L

Ka stok

Shijoni filmat tuaj te preferuar dhe shfaqjet televizive ne nje menyre me te madhe dhe me te mire.
Adaptor i vogel me peshe te lehte, eshte i lehtesisht i trasportueshem. Ju vjen ne ndihme per te shfaqur prezantimet tuaja ne nje takim biznesi, apo projekte te ndryshme ne shkolle.
KODI: adaptor-dp-to-vga Kategori: ,

ADAPTOR MINI DP TO VGA

Adaptor Mini DP to VGA

Krijoni pervojen e fundit mediatike ne shtepi me Mini Display Port ne pershtates VGA. Pershtatesi ju lejon te pasqyroni ose transmetoni permbajtje video me cilesi te larte nga laptopi ose tableti ne nje projektor. Per ta perdorur ju mjafton te lidhni pershtatesin me nje kabllo VGA ( nuk perfshihet ne paketim) dhe kabllon VGA me projektorin tuaj. Me pas lidhni kabllon e integruar Mini Dispaly Port me laptopin tuaj.

Shijoni filmat tuaj te preferuar dhe shfaqjet televizive ne nje menyre me te madhe dhe me te mire.

Adaptor i vogel me peshe te lehte, eshte i lehtesisht i trasportueshem. Ju vjen ne ndihme per te shfaqur prezantimet tuaja ne nje takim biznesi, apo projekte te ndryshme ne shkolle.


Dyqan Taxi | Zgjedha juaj me e mire!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Adaptore

Be the first to review “Adaptor Mini DP to VGA – White – Produkte Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Adaptor DP to VGA dyqan taxi dyqan online

Adaptor Mini DP to VGA - White - Produkte Online