Adaptor makine dhe per laptop | Universal Adaptor

2,000 L

Ka stok

 • Ndryshon DC në AC për lehtësinë e përdoruesit.
 • Karikoni shpejt laptopin tuaj.
 • Përfshin lidhës DC të këmbyeshëm.
 • Mbrojtja nga mbingarkesa dhe qarku i shkurtër.
 • Hyrja DC 12V & AC 110V-220V.
 • Dalja DC 12V / 15V / 16V / 18V / 19V / 20V / 22V / 24V.
KODI: adaptor-makine-dhe-laptop Kategori: , , , ,

ADAPTOR MAKINE DHE PER LAPTOP UNIVERSAL

Adaptor universal makine dhe per laptop, me cilesi te larte. Karikim i shpejte per laptopin tuaj kudo qe ndodheni. Me funksion mbrojtes nga mbingarkesa dhe qarku i shkurter.

Specifikat:Laptop Charger Power Inverter bli online dyqan taxi
 • Ndryshon DC në AC për lehtësinë e përdoruesit.
 • Karikoni shpejt laptopin tuaj.
 • Përfshin lidhës DC të këmbyeshëm.
 • Mbrojtja nga mbingarkesa dhe qarku i shkurtër.
 • Hyrja DC 12V & AC 110V-220V.
 • Dalja DC 12V / 15V / 16V / 18V / 19V / 20V / 22V / 24V.
 • Fuqia 120W.2
 • Dalja USB DC 5.0V.
 • Pesha: 571.38 g.
 • Madhësia: 18.5 * 15.5 * 4.3 cm.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Karikues

Be the first to review “Adaptor makine dhe per laptop | Universal Adaptor”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Adaptor makine dhe per laptop bli online dyqan taxi

Adaptor makine dhe per laptop | Universal Adaptor