Adaptor Earldom 2ne1 ET-OT16

1,200 L

Ka stok

KODI: Adaptor Earldom 2ne1 ET-OT16 Kategori: ,

ADAPTOR EARLDOM 2NE1 ET-OT16

Earldom OT-16 Lightning Switch Jack 2 në 1

Një kabllo konvertues 1-pin Lightning 1-pin 3,5 mm që ju ndihmon të karikoni dhe të dëgjoni muzikë

Gjatësia e kabllit është 13cm dhe madhësia e adaptorit është 2.6cm x 2.8cm.

Lidhje e thjeshtë, thjesht vendosni prizën dhe luani.

Transmetim i të dhënave me shpejtësi të lartë. Një kabëll përshtatës inteligjent, që ka te integruar dy  porta hyrese.

Përdoret për të gjitha modelet e Apple  me porten hyrese per apple.

Be the first to review “Adaptor Earldom 2ne1 ET-OT16”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

earldom 2ne1 adapter

Adaptor Earldom 2ne1 ET-OT16