Adapter Earldom ET M6 | Wireless Audio to 3.5mm AUX

1,500 L

Ka stok

KODI: e-56789012 Kategori: ,

ADAPTER EARLDOM WIRELESS AUDIO

Adapter Earldom i dizenjuar ne menyre unike i cili do t’ju lejoje te lidheni me marresin stereo te makines tuaj pa ndihmen e nje pajisje Bluetooth.

Lidhet lehtesisht pa fisha dhe madje mund te degjoni muzike nga telefoni celular, laptopi dhe ipod.

Ofron tingull me cilesi te larte, ideal per sistemet audio te shtepise ose automjeteve.

Ndertuar me bateri litium jon te rikarikueshme, ka kohe te gjate pune dhe konsum te ulet te energjise. Kaloni me lehtesi mes muzikes dhe thirrjeve telefonike me nje shtypje te butonit.

Karakteristika

  • Fuqia: kabell karikimi mini USB
  • Koha e punës: deri në 8 orë
  • Dizajn universal
  • Lidhje me smartphone, mp3 player, sistem audio te makines

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Adaptore

Ngjyra

Be the first to review “Adapter Earldom ET M6 | Wireless Audio to 3.5mm AUX”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

adapter earldom et m6 shitje online ne dyqan taxi

Adapter Earldom ET M6 | Wireless Audio to 3.5mm AUX