Mbajtes telefoni magnetik per ne makine XO C53 

790 L

Ka stok

Mbajtes telefoni magnetik me dizajn te permiresuar i cili siguron mbrojtje perfekte te pajisjes tuaj.

KODI: I-72121257 Kategori: ,

MBAJTES TELEFONI MAGNETIK XO C53

Mbajtes i telefonave inteligjente magnetike XO C53, te persosur per udhetimet me makine.

Smartphone juaj do te jete i sigurt gjate rruges dhe do te mund ta shihni me lehtesi.

Me akse te dyfishta per te rregulluar me mire kendin e shikimit gjate perdorimit te telefonit.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Mbajtese per celularin

Ngjyra

Be the first to review “Mbajtes telefoni magnetik per ne makine XO C53 ”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtes magnetik telefoni shitje online ne dyqan taxi

Mbajtes telefoni magnetik per ne makine XO C53