Abazhur tavoline modern Marble Lamp

Ka stok

KODI: i23702111162 Kategori: ,

ABAZHUR TAVOLINE MODERN

Me nje baze solide me pamje prej mermeri te bardhe ky abazhur tavoline modern sjell nje dizajn te sofistikuar ne cdo hapesire.

Dizajni tyre modern i ben te pershtatshem per ambiente te ndryshme, kudo ku nevojitet nje shtese ndrcimi.

Mund te vendoset ne dhoma gjumi, ndenje, restorante, zyra, salla, hotele, dyqane etj.

Pjesa e siperme ne ngjyre te bardhe dhe forme te rrumbullaket percon ndricimin ne te gjitha drejtimet.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Abazhur

Main Menu

abazhur tavoline modern ne dyqan taxi

Abazhur tavoline modern Marble Lamp