Abazhur tavoline me trup kristali Table Lamp

2,200 L

Ka stok

  • Per dhome gjumi, ambient kuzhine, sallon,etj.
  • Drita eshte e ngrohte (warm light)
  • Ngjyra: i bardhe
  • Material: cope + plastik+ gure
  • Madhesia: 46 x 28 cm
KODI: i2311014 Kategori: ,

ABAZHUR TAVOLINE ME TRUP KRISTALI

Abazhur tavoline me trup te vecante kristali i cili shndrin gjithashtu kur ndizet.

E pershtatshme per dekorim, ne tavoline apo komodine. Mund te vendoset ne dhoma gjumi, ndenje, restorante, zyra, salla, hotele, dyqane etj.

Model elegant luksoz, shtresa e brendshme e materialit PVC prej pelhure eshte rezistente ndaj flakes, e sigurt dhe e qendrueshme.

Specifika:

  • Per dhome gjumi, ambient kuzhine, sallon,etj.
  • Drita eshte e ngrohte (warm light)
  • Ngjyra: i bardhe
  • Material: cope + plastik+ gure
  • Madhesia: 46 x 28 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Abazhur

Be the first to review “Abazhur tavoline me trup kristali Table Lamp”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

abazhur klasik kristali ne dyqan taxi

Abazhur tavoline me trup kristali Table Lamp