Abazhur tavoline me pupla

3,890 L

Ka stok

  • Abazhur tavoline
  • Dekor me pupla
  • Per llamba 40W
  • Permasat: 45 x 30 cm
KODI: i2371048 Kategori: , Etiketime: , ,

ABAZHUR TAVOLINE

Dizanj unik qe dekoron hapesiren tuaj duke i dhene nje pamje elegante.

Kjo llampe tavoline perbehet prej metali dhe puplash te kombinuara nga drita LED.

Trekembeshi metalik dhe nuanca e pulave plotesojne njera-tjetren duke ndihmuar ne perhapjen dhe zbutjen e drites.

E perkryer per dhomen e ndenjes, dhomen e gjumit, studimit, biblioteken etj.

Specifika:

  • E pershtatshme per llamba 40W
  • Ka nje buton me dy drejtime per ndezje/fikje.
  • Permasat: 45 x 30 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Abazhur

Main Menu

abazhur dhome per tavoline ne dyqan taxi

Abazhur tavoline me pupla