Abazhur tavoline modern ne ngjyre gold

2,990 L

Ka stok

  • Abazhur tavoline
  • Ngjyre: Gold
  • Materiali: Hekur + akrilik
KODI: i2371117 Kategori: ,

ABAZHUR TAVOLINE MODERN

Abazhur elegant per tavoline ne ngjyre gold, i stilit modern.

Drita e kristalte me prekje mund te kaloje nga drita e ngrohte ne te bardhe, secila ngjyre mund te zbehet nga e erreta ne e ndritshme ne 3 modalitete nepermjet butonit.

Abazhuri eshte bere nga teknologjia e prerjes se diamantit akrilik, e cila ka transmetim te forte te drites.

Dritat e kristalta jane te pastra dhe plot ngjyra, te pershtatshme per bare, restorante, kafe dhe cdo cep te shtepise.

Nje dhurate e shkelqyer per familjen dhe miqte ne Diten e Falenderimeve, Diten e Shen Valentinit, Krishtlindjet, etj.

Specifika:

  • Abazhur tavoline
  • Stil modern
  • Ngjyre: Gold
  • Materiali: Hekur + akrilik

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.7 g/kg
Lloji

Abazhur

Main Menu

abazhur tavoline gold online ne dyqan taxi

Abazhur tavoline modern ne ngjyre gold