Abazhur kristali LED i rikarikueshem

1,990 L

Ka stok

  • Karikohet me fishe USB
  • Per dhoma, sallone, bare, restorante
  • Material akrilik+celik
  • Permasa rreth 28,5 x 11 cm
KODI: i237021185 Kategori: ,

ABAZHUR KRISTALI LED

Me 3 modalitete ngjyre te cilat mund te ndryshohen me prekje ose nepermjet butonit sipas preferences tuaj.

Ato ju japin drite shtese ne hapesirat ku nevojitet ndricim, duke shtuar edhe elegance si edhe dekorim modern.

Projektuar me gome te zeze ne baze qe parandalon gervishtjet e mobiljeve dhe tavolinave, si dhe rreshqitjen.

Specifika:

  • Karikohet me fishe USB
  • Per dhoma, sallone, bare, restorante
  • Material akrilik+celik
  • Permasa rreth 28,5 x 11 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Abazhur

Main Menu

abazhur kristali led ne dyqan taxi

Abazhur kristali LED i rikarikueshem