Abazhur dekorues tavoline me dizajn druri

2,890 L

Ka stok

  • Abazhur tavoline
  • Estetik dhe funksional
  • Permasat: 42x25cm
KODI: i230066177 Kategori: ,

ABAZHUR DEKORUES TAVOLINE

Abazhur dekorues ndricimi per tavoline dhe komodina.

Dizajn unik i bere me pllaka druri dhe koke cilindrike per ndricimin e gjithanshem.

E pershtatshme per dekorim, ne tavoline apo komodine. Mund te vendoset ne dhoma gjumi, ndenje, restorante, zyra, salla, hotele, dyqane etj.

Specifika:

  • Abazhur tavoline
  • Estetik dhe funksional
  • Permasat: 42x25cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Abazhur

Main Menu

abazhur tavoline ndricues ne dyqan taxi

Abazhur dekorues tavoline me dizajn druri