Kufje me fishe Ipipoo IP B30i In-Ear Headphone

990 L

Ka stok

KODI: H-998767 Kategori: ,

KUFJE ME FISHE IPIPOO IP B30I

Kufje universale veshi per muzike dhe telefonata, te pershtatshme per te gjitha pajisjet audio me porte 3,5 mm.

Altoparlanti 9 mm sjell efekt te thelle dinamik te basit. Mikrofon i integruar per te folur pa duar dhe kontroll ne kordon per iOS / Android.

Kabllo 1,2 m qe nuk ngaterrohet e qendrueshme dhe e pershtatshme per t’u perdorur.

Te pajisura me tapa veshesh te buta qe ju bejne te ndiheni rehat pa marre parasysh sa gjate i mbani te vendosura.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Kufje

Ngjyra

Be the first to review “Kufje me fishe Ipipoo IP B30i In-Ear Headphone”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kufje me fishe ipipoo blerje online ne dyqan taxi

Kufje me fishe Ipipoo IP B30i In-Ear Headphone