Makine rroje GEMEI 5 ne 1 GM 571

2,200 L

Ka stok

KODI: makine-gemei-5n1 Kategori: , , ,

MAKINE RROJE GEMEI 5 NE 1 GM 571

  • Makine rroje 5 ne 1 me aksesore te cilat do te kryejne te gjitha funksionet qe ju deshironi si qethje, rruajtje, heqjen e qimeve ne zonat e vesheve dhe hundes.
  • Do te modeloj mjekren sipas deshires suaj.
  • Tehet e makines jane cilesor dhe nuk do ju irritojne lekuren.
  • Koha e perdorimit pasi rimbushjes: 40 Minuta.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Be the first to review “Makine rroje GEMEI 5 ne 1 GM 571”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine rroje qethje gemei gm 571

Makine rroje GEMEI 5 ne 1 GM 571