Zierese vezesh me avull shumefunksionale

1,690 L

Ka stok

Zierese me avull
E disponueshme me 1 ose 2 kate
Perdoret per vezet, misrin,

KODI: i2371439 Kategori: ,

ZIERESE ME AVULL

Gatuani deri ne 12 veze me kete zierese me avull ne te njejten kohe dhe plotesoni lehtesisht nevojat tuaja te gatimit.

Me dizajnin e avullit me dy nivele zien vezet ne menyre perfekte duke e bere me te lehte heqjen e levozhges.

Gatimi kerkon vetem shtypjen e nje butoni, eshte kaq e thjeshte. Kupa matese me shenja te sigurta ml, do te tregoje se sa uje duhet te shtoni kur gatuani veze te buta, mesatare ose te forta.

Specifika:

  • Zierese me avull
  • E disponueshme me 1 ose 2 kate
  • Perdoret per vezet, misrin, si dhe per ushqime qe gatuhen me avull

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Zierese Vezesh

Main Menu

zierese me avull me dy kate ne dyqan taxi

Zierese vezesh me avull shumefunksionale