Zhbllokues tubash per lavamanin | Bli Online

790 L890 L

Pastro
KODI: suste-per-zhbllokim-lavamani Kategori: ,

ZHBLLOKUES TUBASH PER LAVAMANIN

Zhbllokues tubash per lavamanin me cilesi te larte. Nje produkt qe me patjeter duhet ne cdo shtepi. Nje zgjidhje e shpejte per tubat e lavamanit te tualetit. Zgjidhja me e shpejte per ju vetem ne Dyqan Taxi.

Specifikat:
  • Zhbllokues tubash per lavamanin.
  • I lehte dhe praktik ne perdorim.
  • Material cilesor dhe rezistent.
  • Nje zgjidhje e shpejte ne raste te veshtira.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Gjatesia

50cm, 70cm

Be the first to review “Zhbllokues tubash per lavamanin | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

zhbllokues tubash per lavamanin bli online dyqan taxi

Zhbllokues tubash per lavamanin | Bli Online

790 L890 L

Shto ne Shporte