Zgare elektrike | Electric Smoke Less Grill Fast BBQ

3,490 L

Ka stok

  • Zgare elektrike pa tym.
  • Ushqimet tuaja nuk do t’i humbasin vlerat e tyre ushqyese.
  • Harrojeni coptimin e ushqimeve tuaja nga ngjitja.
  • Permasat: 17.32 x 14.96 x 3.94 Inch

 

KODI: zgare-elektrik-fast-bbq Kategori: , ,

Zgare elektrike | Electric Smoke Less Grill 

Shijoni mishin dhe perimet e shijshme të shijshme nga komoditeti i tryezës suaj të ngrënies me këtë Zgare elektrike e cila nuk do i lejoj ushqimet tuaja te humbasin asnje vlere ushqyese. Ky produkt do t’ju lejojë të merrni përvojën e Barbecue brenda ambjenteve te shtepise suaj.

Zgare elektrike pa tym | Fast BBQ

Kjo skarë pa tym përmban një skarë të nxehtë tiganisje që bllokon vajin dhe yndyrnat për ushqim më të shëndetshëm. Kjo metodë gjithashtu parandalon formimin e tymit. Kjo skarë qeramike pa tym është bërë nga një sipërfaqe Ti-Cerama që kombinon titanin e fortë me materialin e  qeramikes super të lëmuar, duke bërë ngjitjen dhe copëtimin e një ushqimi pjese te se kaluares suaj.

Eshtë e lehtë për t’u përdorur dhe përmban katër parametra të temperaturës, kështu që ju mund të vendosni te gatuani mishin dhe perimet tuaja sipas deshires. Zgare elektrike pa tym, mund të çmontohet për pastrim të lehtë.

SPECIFIKAT:

  • Zgare elektrike pa tym.
  • Ushqimet tuaja nuk do t’i humbasin vlerat e tyre ushqyese.
  • Harrojeni coptimin e ushqimeve tuaja nga ngjitja.
  • Permasat: 17.32 x 14.96 x 3.94 Inch

Blerje online ne menyre te sigurte ne Qendren online me te Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi!

Detaje Produkti

Lloji

Zgare

Be the first to review “Zgare elektrike | Electric Smoke Less Grill Fast BBQ”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

zgare elektrike blerje online ne dyqanTaxi

Zgare elektrike | Electric Smoke Less Grill Fast BBQ