Xiaomi PowerBank 10000mAh Dual USB 18W

1,990 L2,390 L (-17%)

Ka stok

Powerbank Xiaomi Mi me veshje metalike elegante dhe te qendrueshme, ofron rezistence te larte per te karikuar pajisje te ndryshme.

KODI: i21721630 Kategori: ,

XIAOMI POWERBANK 10000mAh DUAL USB

Xiaomi Powerbank me nje kapacitet prej 10000mAh me dalje te dyfishte USB dhe karikim te shpejte pa kabuj.

Bateria e brendshme litium-polimer me veshje alumini, siguron karikim te sigurt dhe te besueshem ne te gjitha kushtet.

Suporton daljen e dyfishte USB te karikimit te shpejte me dy drejtime.

Powebank Xiaomi Mi 10000 mAh ne shitje

Veshje metalike elegante dhe e qendrueshme, ofron rezistence te larte per te karikuar pajisje te ndryshme.

Mund te karikoni celularet tuaj, aparatet dixhitale, tabletet, altoparlantet portabel, kufjet dhe pajisjet e tjera.

Powerbank Xiaomi suporton karikimin e shpejte me pajisjet  Mi 9, Mi Mix 3, iPhone XR, Samsung S9, Samsung Note 8, etj.

Me sensore te perparuar te kapacitetit te rezistences, 10000mAh Mi Power Bank  eshte me i qendrueshem dhe optimizon efikasitetin e karikimit.

Dizajn ergonomik me doren tuaj, i lehte per tu mbajtur me vete ne cdo moment qe ju nevojitet nje karikues i jashtem.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 g/kg
Lloji

Power Bank

Ngjyra

Be the first to review “Xiaomi PowerBank 10000mAh Dual USB 18W”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

xiaomi powerbank 10000 mah ne shitje online dyqan taxi

Xiaomi PowerBank 10000mAh Dual USB 18W

1,990 L2,390 L (-17%)

Shto ne Shporte