Xhezve elektrike per kafe BA-2001 Brandini

Ka stok

  • Xhezve elektrike
  • Modeli BA-2001 Brandini
  • Material qelqi
  • Fuqi 700watt
  • Kapacitet 500ml
KODI: e23702106 Kategori: ,

XHEZVE ELEKTRIKE PER KAFE BA-2001

Xhezve elektrike me trup qelqi, per te pergatitur kafe apo caj te ngrohte ne shtepi.

Pergatisni kafe ose ngrohni ujin per caj ne pak minuta me xhezven Brandini.

Me trup qelqi qe mund te shikoni permbajtjen dhe fuqi 700 watt do te pergatise ne pak caste kafen.

Specifika:

  • Xhezve elektrike
  • Modeli BA-2001 Brandini
  • Material qelqi
  • Fuqi 700watt
  • Kapacitet 500ml

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Xhezve

Main Menu

xhezve elektrike brandini online ne dyqan taxi

Xhezve elektrike per kafe BA-2001 Brandini