Xhezve elektrike Brandini BA-552 800W

Ka stok

KODI: e2370289 Kategori: ,

XHEZVE ELEKTRIKE 800W

Xhezve elektrike nga Brandini qe mund ta perdorni per te bere kafe turke ose per te bere qumeshtin kremoz.

Mund te pergatiten deri ne 4 filxhane kafe ose caj. Ka drite qe sinjalizon ngrohjen dhe fuqi 800 Watt.

Me pjese elektrike te levizshme per pastrim me te lehte.

Specifika:

  • Xhezve elektrike
  • Modeli Brandini BA-552
  • Tensioni: 220 V ~ 240 V
  • Fuqia: 800 W
  • Me drite treguese
  • Me pjese elektrike te levizshme

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Xhezve

Main Menu

xhezve elektrike per kafe online ne dyqan taxi

Xhezve elektrike Brandini BA-552 800W