Wireless mouse 2.4Ghz M202 Microkingdom

1,090 L

Ka stok

KODI: i220032 Kategori: ,

WIRELESS MOUSE 2.4GHZ

Wireless mouse 2.4Ghz me dizajn kompakt shume praktik ne perdorim te perditshem, per ne zyre apo shtepi.

Me lidhje wireless mundeson lundrim te qete dhe te shpejte neper dokumente dhe faqe web fale butonave te tij dhe rrotes me levizje te shpejte.

Transmetim wireless deri ne 10 metra distance. Punon me te gjitha modelet e kompjuterave dhe laptopeve qe suportojne lidhjen me vale dhe porte hyrese usb.

Sensori optik funksionon ne shumicen e siperfaqeve, profili ergonomik pershtatet ne menyre te perkryer ne pellemben e dores, duke siguruar perdorim te rehatshem dhe per ore te tera pune.


Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Mouse

Ngjyra

Be the first to review “Wireless mouse 2.4Ghz M202 Microkingdom”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mouse wireless microkingdom online ne dyqan taxi

Wireless mouse 2.4Ghz M202 Microkingdom