Wifi Repeater Extender 300mbps | Best Wireless Signal

1,990 L

Gjendja: Dyqan Taxi

Gjendje

Antena të jashtme qe nxisin sinjalin e WiFi me shpejtesi deri ne 300 Mbps.
Ne perputhje me standartin IEEEE
E pershtatshme per  markat kryesore 802.11n  me ruter standart dhe WiFi DSL.
Shperndani  Wireless gjithandej automatikisht dhe pa pagese.

KODI: Wifi-repeater-300 Kategorite , , ETIKETIME: , , ,

WIFI REPEATER EXTENDER 300 MBPS

Wifi Repeater Extender 300mbps | Manual Reviews | Long Distance Signal

Ne pjese te ndryshme te baneses apo te punes nuk kap wireless, sinjal i dobet ?
Mos u shqetesoni, tani ka nje zgjidhje shume te thjeshte dhe gjithashtu ekonomike

Ju prezantojme me Wifi Repeater Extender e fuqishme deri ne 300mpbs .

Wifi Repeater per valet ne shtepi Perforcues Dyqan Taxi

Smartphone apo kompjuteri juaj nuk do te kete kurre probleme me internetin.

Eshte shume e thjeshte :
Vendoseni ne prize dhe do te keni Wifi Kudo ne shtepine tuaj.
Suporton prizat europiane dhe nuk ka nevoje per adaptor apo prize.

Ky Perforcues valesh eshte ne perputhje me standartin IEEEE

Wifi Repeater qe mbeshtet funksionin WPS | (lidhni ruterin tuaj duke shtypur vetem butonat e perseritesit dhe ruterit).
Zgjerim i mbulimit ne te gjitha rrjetet WLAN, Sigurimi i shkalles deri ne MAX 300MBPS.
Mund te funksionoje me ruter standart dhe frekuence wireless 2.4 GHz

Nese Routeri juaj ska WPS ska asnje problem , Mund te lidheni duke vendosur kodin e wireless-it.

Perseritesi i valeve | Wi-Fi Repeater

Ky perforcues i intervalit te sinjalit mund te suportoje te gjitha pajisjet qe perdorin Wifi.
Shperndani Wifi kudo dhe perforcojeni ate pa pagese ekstra.

Wifi Wireless Repeater per sinjalin e internetit Dyqani taxi

WIFI | WIRELESS REPEATER

Perdorimi

Ndonjehere Ruteri jone nuk mbulon gjithe siperfaqen qe ne deshirojme me vale Wifi.
Zgjeroni siperfaqen e mbulimit tuaj me Vale Wireless dhe perforconi ate pa shkeputje.
Nuk duhet vendosur shume prane Routerit.
Nje distance 5-10 m eshte e mjaftueshme.

WIFI REPEATER EXTENDER

Wifi Repeater Extender 300mbps | Manual Reviews | Long Distance Signal

Si ta instaloj pajisjen me router-in tim?

wifi repeater perserites vales wireless dyqan taxi tirane shqiperi

 1. Zgjidhni vendin e pershtatshem dhe vendoseni ne prize ( Distance 5-10 m).
 2. Me pas thjeshte shtypni butonin WPS ne Repeater.
 3. Shtypni butonin WPS ne Router.
 4. Prisni 1-2 min
Mund ta lidhni Kete Repeater Extender dhe nepermjet | Smartphone -it | tuaj | Wifi Password |

1. Hapni Telefonin tuaj dritaren Wifi Set Up.
2. Me pas lidheni telefonin tuaj me Wifi Repeater.
3. Hapni nje dritare te re ne Web dhe shkruani http:// 192.168.0.1.
4. Zgjidhni modalitetin si nje Repeater.
5. Zgjidhni SSID e wireless -it tuaj dhe wifi password ( e internetit qe do te perdorni )
Shtypni Apply dhe gjithcka perfundoi me sukses .

Mundeson lidhje me te gjitha prizat europiane

 • Mund ta perdorni ne shtepi.
 • Zyre.
 • Dhoma Hoteli.
 • Ne Coffe Shop, etj.

 Wifi Extender | Signal Repeater | BEST PERFORMANCE

Karakteristikat
 1. Pajisje mund te lidhet nepermjet Telefonit ose dhe pa Telefon.
 2. Konfigurim i thjeshte.
 3. Lidhje ne standartin wireless 802.11n me shpejtesi transmetimi  deri ne 300Mbps.
 4. Zgjeron lehtesisht rrjetin tuaj WiFi ne kendet e vdekura te shtepise.
 5. Funksionon mire me Produkte te tjera Wireless.
 6. Temperatura e Funksionimit 0°C-40°C.
 7. Siguri Maksimale.
 8. Boosted Signal

WIFI REPEATER 300MBPS | LONG DISTANCE WIFI REPEATER

Perdoreni ate per te zgjeruar gamen e rrjetit tuaj WiFi ne nje zone me te gjere.
Eliminoni kendet te cilat kapin shume pak internet per shkak fuqise se ulet te sinjalit qe ka router-i juaj.
Ne ambjente te jashtme 300 m ndersa ne ambjente te brendshme 100m.
Distancat ndryshojne sipas mjedisit dhe ndertimit

Wifi Signal Repeater per Internet ne cdo cep te shtepise | LONG RANGE WIRELESS SIGNAL

Nje nga pajisjet me te thjeshta per ta perdorur dhe konfiguruar me internetin.
Krijoni nje pike lidhje me internetin duke perdorur sinjalin tuaj apo te nje sinjali wifi qe vjen nga nje vend i afert me ambientin tuaj.

Compatible with many wifi devices | Wireless Routers | Repeaters and Extenders | Wifi Extenders

Mos prit | Shtoje ne kosh ose Porosite Online ne Telefon 0682141111 Brenda ne Kuti do te keni edhe Wifi Repeater Manual
Porosit Online ne | Dyqan Taxi | Tirane |
Qendra tregtare me e Madhe Online ne Shqiperi

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Wifi Adapter

Vleresim mesatar

5.00

01
( 1 Review )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Dergo vleresimin tend

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

1 Vleresim per kete produkt

 1. 01

  nga ERNEST BROJKA

  Edhe te komshiut po perdor tani se e ka pak me te shpejte

Wifi repeater 300 mbps extender manual reviews signal lond distance

Wifi Repeater Extender 300mbps | Best Wireless Signal

WhatsApp chat