Web Camera Defender | Kamera C 090

1,290 L

Ka stok

 • Instalim i lehtë.
 • E përsosur për Skype dhe MSN Messenger.
 • Porte USB.
 • Dizajn inovativ dhe kompakt.
KODI: web-camera-defender KATEGORIA:

WEB CAMERA DEFENDER C 090

Mikrofoni i integruar i cili siguron tingull shumë të paster. Kamera nuk do ju mundoj aspak persa i perket pjeses se instalimit. Ajo montohet lehte. Eshte e persosur per njerzit te cilet ne punen e tyre duhet te perdorin Skype dhe MSN Messenger per konferenca te ndryshme.

KAMERA E PERSOSUR PER SKYPE | MSN MESSENGER

Kamera ka një unazë të lëvizshme të lenteve, falë së cilës ju do të jeni perhere ne fokus të përsosur pavarsisht të distancës në të cilën ndodheni. Kamera është e pajtueshme me Windows dhe MacOS. Gjithashtu mikrofoni i integruar lejon transmetimin e zërit me cilësi të lartë.

Specifikimet teknike:defender c 090 web camera bli online dyqan taxi
 • Sensori 0,3 MP CMOS.
 • Rezolucioni i imazhit të regjistruar 640×480 pixel, deri në 3200×2400 pixel.
 • Mikrofon i integruar.
 • Ndërfaqja USB 2.0.
 • Gjatësia e kabllit: 1.4 m.
 • Montim universal, montim monitori, sipërfaqe horizontale.
 • Kërkesat e sistemit për një kompjuter jane 500 MB hapësirë ​​në Hard Disk, CPU nga 1GHz, Windows 2000 / XP / Vista / 7/8/10.
 • Mac OS X10, kartë video e pajtueshme me Direct X9.0 VGA dhe më tej, kartë zanore, USB.
 • Ngjyra e zezë + gri.

  Bli Online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

Be the first to review “Web Camera Defender | Kamera C 090”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

web camera defender bli online dyqan taxi

Web Camera Defender | Kamera C 090