Veshje unike kundra ujit per femije

990 L

Ka stok

Material cilesore dhe unik.

Dizajn I persosur dhe komod.

I pershtatshem per tu veshur ne dite me shi.

Kundra shiut dhe eres

KODI: veshje-waterproof Kategori: , ,

VESHJE UNIKE KUNDRA UJIT PER FEMIJE

Veshje me dizajn unik waterproof e cila do I beje femijet tuaj te duken ndryshe nga cdo femije tjeter.

Pervec kesaj veshja jone do e mbroje femijen tuaj nga ditet me shi dhe ere. Komoditeti dhe siguria qe te jep kjo veshje do I beje femijet tuaj te deshirojne ta veshin ne cdo moment.

Kundra shiut dhe eres. Materiali i lehtë është miqësor ndaj lëkurës dhe pa substanca të dëmshme.

Me kostumin waterproof dhe elegant të shiut, loja do te jete shumë argëtuese edhe në mot të keq.

Be the first to review “Veshje unike kundra ujit per femije”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

veshje waterproof per femije online dyqan taxi

Veshje unike kundra ujit per femije

WhatsApp chat