Veshje kepucesh kunder shiut per femije

Ka stok

  • Veshje per kepuce femijesh
  • Kunder shiut
  • Material i papershkueshem nga uji
  • Me zinxhir perpara
  • Masa: S/M/L/XL/XXL/XXXL
KODI: g233323566 Kategori: ,

VESHJE KEPUCESH PER FEMIJE

Veshje kepucesh kunder shiut me zinxhir dhe ngjyra te ndryshme, te pershtatshme per femije.

Dizajni i zinxhirit e ben me te lehte vendosjen dhe heqjen, material i bute dhe i palosshem per ruajtje te lehte pa zene hapesire.

Shiriti elastik ne pjesen e siperme eshte efektiv per te parandaluar depertimin e ujit te shiut.

Material silikoni fleksibel mund te pershtatet lehtesisht me kepucet e madhesive te ndryshme. Tekstura e tabanit eshte projektuar per te mos rreshqitur dhe per ti bere me rezistente ndaj konsumit, per te rritur ferkimin duke i bere me te sigurta.

Te disponueshme ne madhesi te ndryshme per numer kembe nga 24-37.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg

Main Menu

veshje kepucesh per femije ne dyqan taxi

Veshje kepucesh kunder shiut per femije