Ventilator metalik ajri Montecasa

6,090 L

Ka stok

  • Ventilator ajri
  • Material metalik
  • Baze per dysheme ose tavoline
  • Me tre tehe
  • Motor me shpejtesi te larte

VENTILATOR METALIK AJRI

Ventilator ajri model metalik me baze te ulet, ideal per ditet e nxehta te veres.

Dizajn praktik per ne dysheme me materiale rezistente premium. Tehet e ventilatorit jane prej alumini. Korniza e ventilatorit eshte prej hekuri rezistent dhe te forte, per perdorim afatgjate.

Motor me shpejtesi te larte per qarkullim maksimal te ajrit.

Specifika:

  • Ventilator ajri
  • Baze per dysheme ose tavoline
  • Me tre tehe
  • Motor me shpejtesi te larte

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 g/kg
Lloji

Freskuese

Main Menu

freskuese metalike montecasa ne dyqan taxi

Ventilator metalik ajri Montecasa