Vegel prerese per tubat

Ka stok

KODI: i237021113 Kategori: ,

VEGEL PRERESE PER TUBAT

Vegel prerese per tubat e ndryshem, e bere nga celiku vegla garanton nje performance te larte.

Struktura e gjere e gersheres prerese mundeson rregullim me te pershtatshem te tubit, i cili siguron nje prerje te sakte ne nje kend te drejte.

Gersheret prerese te tubave prej alumini 42 mm lejojne prerje te sakta dhe precize, duke e bere ate nje mjet ideal per projektet hidraulike.

Funksionimi manual nuk kerkon energji elektrike ose bateri, duke e bere ate nje mjet shume praktik per cdo pune hidraulike.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg

Main Menu

prerese tubash online ne dyqan taxi

Vegel prerese per tubat