Vazo qelqi dekoruese per lulet

1,290 L

Ka stok

  • Vazo dekoruese
  • Per mbajtjen e luleve
  • Material qelqi
  • Forme cilindrike e gjate
KODI: i23702111113 KATEGORIA:

VAZO QELQI DEKORUESE

Vazo qelqi dekoruese perfekte per ambientet tuaja, per te mbajtur lulet e fresketa ose te thata.

Te bera nga material qelqi ne forme cilindrike me baze te trashe te sigurt, eshte e pershtatshme me cdo ambient si ne zyre apo edhe shtepi.

Zbukuroni tavolinat e festave tuaja te ditelindjes, babyshower apo dasmave me keto vazo lulesh.

Specifika:

  • Vazo dekoruese
  • Per mbajtjen e luleve
  • Material qelqi
  • Forme cilindrike e gjate

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Vazo

Main Menu

vazo dekori per lulet online ne dyqan taxi

Vazo qelqi dekoruese per lulet