Vazo qelqi dekorative per lulet

1,190 L

Ka stok

  • Vazo dekorative
  • Material qelqi
  • Trup transparent
  • Dizajn elegant minimalist
KODI: i23702144 KATEGORIA:

VAZO QELQI DEKORATIVE

Vazo qelqi dekorative me dizajn minimalist eshte zgjidhja elegante dhe moderne per shtepine tuaj. Krijo nje atmosfere komode dhe me stil ne cdo ambient te brendshem.

Eshte e pershtatshme per cdo dhome gjumi, ndenjie, sallon apo edhe zyre. Me dizajnin elegant do te transformoje hapesiren dhe do ti jape akoma dhe me shume elegance dhe stil.

Material qelqi i cilesise se larte, teper rezistent me forma gjeometrike te vijezuara ne ngjyre gold. Mund te perdoret si mbajtese lulesh por edhe vetem si vazo dekorative.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Vazo

Main Menu

vazo dekorative qelqi online ne dyqan taxi

Vazo qelqi dekorative per lulet