Vazo lulesh dekoruese ne forme skulpture

1,990 L

Ka stok

KODI: i23702111133 KATEGORIA:

VAZO LULESH DEKORUESE

Shtoni nje prekje klasike dekori ne ambientet tuaja me kete vazo lulesh dekoruese ne forme skulpture.

Frymezuar qarte nga skulpturat klasike qe ruajten forma ideale te bukurise, vazo permban nje fytyre dhe koke te bukur me floke te valezuara.

Kjo vazo do te krijoje nje dekorim te rafinuar per cdo hapesire te brendshme dhe do te sherbeje gjithashtu per mbajtjen e luleve te ndryshme.

Perfekte per te mbajtur ne te lloje te ndryshme lulesh apo degesh dekoative. Permasat: 14 x 16 x 21cm.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Vazo

Main Menu

vazo dekoruese qeramike ne dyqan taxi

Vazo lulesh dekoruese ne forme skulpture