Varese vertikale per tharjen e rrobave ne dhome

2,090 L

Ka stok

KODI: g233323567 Kategori: ,

VARESE VERTIKALE PER THARJEN E RROBAVE

Kjo varese eshte e pershtatshme per tharjen e rrobave ne ballkone, organizimin e rrobave ne dhomat e lavanderise dhe varjen e rrobave te perditshme.

Shtresa e siperme eshte e pajisur me 4 krahe, secili krah me 6 kapese. Pjesa e tubit permban 3 nivele perfekte per te varur kemishat, rrobat e bebeve, bluzat, peshqiret etj.

Baza me 3 kembe perforcon stabilitetin e vareses. E ndertuar me tub prej celiku inoks premium, shkopi mbeshtetes eshte shume i forte dhe i qendrueshem ne perdorim.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Varese

Main Menu

varese rrobash vertikale ne dyqan taxi

Varese vertikale per tharjen e rrobave ne dhome