Varese rrobash vertikale

2,490 L

Ka stok

  • Varese rrobash vertikale
  • Materiali: tub prej celiku inox/ABS/PP.
  • Ngjyra: Gri
  • Dimensionet: 2 madhesi te rregullueshme
  • Lartesia totale: 175-235 cm; 230-290 cm.
  • Gjatesia e vareseve rreth 33.5 cm
KODI: i2371431 Kategori: ,

VARESE RROBASH VERTIKALE

Lehte per t’u instaluar, pa mjete dhe pa demtime ne murin tuaj, perdorni hapesiren e kendit.

E pershtatshme per te varur rrobat, shallet, cantat, kravatat ose ekspozimin e bimeve duke shfrytezuar hapesiren e dhomes.

Tashme nuk keni pse te shqetesoheni me kur fillon shiu. Mund te varni rrobat me varese brenda ambientit te shtepise per tu thare shpejt.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Varese

Main Menu

varese rrobash vertikale ne dyqan taxi

Varese rrobash vertikale