Varese rrobash e palosshme multifunksionale

Ka stok

  • Varese rrobash multifunksionale
  • Model i palosshem
  • Ngjyra: gri
  • Madhesia: 77 x 38.5 cm
KODI: i2370211145 Kategori: ,

VARESE RROBASH MULTIFUNKSIONALE

Varese rrobash e palosshme multifunksionale qe perdoret per te varur rroba si: corape, peshqire, te brendshme, rroba femijesh, etj.

Vjen me kapese te vogla rrobash ne seciles varese.

Dizajn i integruar qe mbyllet me ane te nje butoni dhe mund te paloset duke mos zene hapesire. Instalohet lehtesisht ne murin e tualetit , ballkonit, lavanderise sipas nevojave tuaja.

Rezistente ndaj ujit dhe lageshtires. Pastrohet me nje lecke te lagur.

Pakoja permban 3 ngjitesa adezive per montim dhe 24 kapsa te vogla per varjen e rrobave.

Specifika:

  • Varese rrobash
  • Ngjyra: gri
  • Madhesia: 77 x 38.5 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Varese

Main Menu

varese rrobash montim ne mur online ne dyqan taxi

Varese rrobash e palosshme multifunksionale