Varese rrobash metalike me montim ne mur

3,490 L

Ka stok

  • Varese rrobash
  • Material metalike
  • Me montim ne mur
  • Hapet dhe paloset lehte
KODI: i237021120 Kategori: ,

VARESE RROBASH METALIKE

Varese rrobash shume praktike metalike, me montim ne mur.

E thjeshte dhe e qendrueshme: E ndertuar me shufra te forta alumini. Kjo varese per tharjen e rrobave ju ndihmon t’i thani rrobat tuaja ne ajer me lehtesi pa zene hapesire ne ambientet e shtepise.

Me grepa shtese ne baze, eshte e pershtatshme te vendosni varese rrobash ose sende te tjera, per akoma me shume efikasitet.

Dizajni i palosshem dhe i montueshem ne mur mundeson kursim maksimal te hapesires. Mjafton ta shtypni per te hapur shufrat e thareses dhe ta mbyllni kur nuk jeni duke e perdorur.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Varese

Main Menu

varese rrobash metalike online ne dyqan taxi

Varese rrobash metalike me montim ne mur